KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Specjalista ds. baz danych - Biuro Informatyki i Cyberbezpieczeństwa

Parametry oferty
praca stacjonarna
Kraków, małopolskie (Polska)
Rynek Kleparski 8
mid

Wymagane

MSSQL
Oracle
SQL Developer
MS SQL Management Studio
SQL Server Agent
PL/SQL
T-SQL

Mile widziane

DataLake
NonSQL

O projekcie

Jest to stanowisko przeznaczone dla osoby ambitnej i samodzielnej, która pragnie rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę w obszarze szeroko rozumianych baz danych.

Twój zakres obowiązków

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: bieżące utrzymanie i zarządzanie bazami danych opartymi o MSSQL oraz ORACLE.

Nasze wymagania

  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MSSQL, ORACLE i innymi,
  • instalacja, konfiguracja baz danych,
  • tworzenie użytkowników, ról, nadawanie uprawnień,
  • backup i odzyskiwanie baz danych,
  • migrowanie danych między schematami/bazami (Data Pump Export/Import),
  • znajomość narzędzi takich jak SQL Developer, MS SQL Management Studio, SQL Server Agent i innych,
  • monitorowanie i zarządzanie zasobami serwera bazodanowego,
  • monitorowanie logów i statystyk,
  • rozwiązywanie problemów ad-hoc,
  • doświadczenie w tworzeniu skryptów i zadań automatyzujących pracę administratora baz danych,
  • znajomość podstaw administracji systemami Windows/Linux,
  • znajomość języka PL/SQL oraz T‐SQL.

    Mile widziane

  • doświadczenie w bankowości,
  • znajomość nowoczesnych rozwiązań typu DataLake; NonSQL,
  • budowa klastrów bazodanowych,
  • znajomość mechanizmów replikacji,
  • budowa i utrzymanie Hurtowni Danych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność interpretacji przepisów oraz precyzyjnego formułowania treści pisanej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu, własna inicjatywa, dobra organizacja pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analizy danych,
  • staranność, dociekliwość, miłe usposobienie i poczucie humoru.

To oferujemy

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • dopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Krakowski Bank Spółdzielczy ogłasza nabór do Biura Informatyki i Cyberbezpieczeństwa, na stanowisko: Specjalista ds. baz danych.