Krajowy Rejestr Długów

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Parametry oferty
praca hybrydowa
Wrocław, dolnośląskie (Polska)
Danuty Siedzikówny 12
mid

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie uprawnieniami,
  • Administrowanie systemami bezpieczeństwa,
  • Wdrażanie i zarządzanie nowymi narzędziami IT Sec,
  • i wiele innych zadań, jak tylko się odnajdziesz :)

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą, która:
  • fascynuje się dziedziną cyberbezpieczeństwa,
  • miała okazje administrować systemami rodziny Windows i Linux,
  • zna standardy z zakresu bezpieczeństwa informacji (ISO 27001, NIST, OWASP, CIS),
  • odnajduje się w analizie incydentów bezpieczeństwa,
  • dostrzega potencjalne ryzyka nadużyć,
  • jest komunikatywna i potrafi pracować w zespole,
  • nie boi się odpowiedzialności za swoją pracę,
  • jest rzetelna i zaangażowana w wykonywanie powierzonych zadań,
  • sprawnie organizuje sobie pracę
  • to zapraszamy do aplikowania ;)

    Mile widziane

  • Na pewno przyda się:
  • umiejętność posługiwania się AD i GPO,
  • wiedza o rozwiązaniach Azure i o365,
  • zdolności pisania skryptów w powershell, bash i python,
  • podstawowa wiedza z zakresu infrastruktury sieciowej,
  • mile widziana też wiedza dot. Kubernetes i Docker,

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że praca będzie czystą przyjemnością,
  • Uczestnictwo w innowacyjnych i rozwojowych projektach, na których kształt będziesz mieć bezpośrednie przełożenie,
  • Ciągły i szybki rozwój kompetencji,
  • Swobodny tryb pracy,
  • i parę bajerów HRowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Inspirujące spotkanie z Działem HR
  • 2.
    Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu
  • 3.
    Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną
  • 4.
    Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.