squareTec sp. j.

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Parametry oferty
praca stacjonarna
mid
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie (Polska)
Władysława Broniewskiego 4

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT.

Twój zakres obowiązków

Aktywny udział w realizowanych projektach/wdrożeniach w obszarze bezpieczeństwa IT od etapu koncepcji i projektu przez wdrożenie po wsparcie w utrzymaniu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość protokołów sieciowych i zagadnień sieci IP,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów sieciowych,
  • doświadczenie we wdrażaniu oraz wsparciu technicznym rozwiązań bezpieczeństwa IT,
  • znajomość rozwiązań bezpieczeństwa Check Point,
  • samodzielność, wysoka kultura osobista, przywiązywanie wagi do poufności informacji,
  • prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

    Mile widziane

  • wiedza potwierdzona certyfikatem Check Point CCSA/CCSE.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w istniejącej od lat, innowacyjnej firmie technologicznej realizującej ciekawe niekonwencjonalne projekty,
  • nieduży zespół, dużą samodzielność i elastyczność oraz przyjazną atmosferę w pracy,
  • udział i wpływ na w cały proces realizacji projektów,
  • szkolenia zgodnie z wybranymi kierunkami rozwoju oraz możliwość dofinasowania kształcenia,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT. Z sukcesem tworzymy niekonwencjonalne dedykowane rozwiązania dla naszych klientów. Ze względu na specyfikę prowadzonych projektów naszym celem jest nawiązywanie długotrwałych, stabilnych relacji z pracownikami. Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.