ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Gdańsk, pomorskie (Polska)
mid

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie procesów Cyberbezpieczeństwa zgodnie ze strategią organizacji
  • Monitorowanie, analiza i projektowanie mechanizmów kontrolnych
  • Optymalizacja obecnych procesów Cyberbezpieczeństwa
  • Wsparcie biznesu firmy poprzez realizację zadań związanych z budową bezpiecznych rozwiązań IT
  • Obsługa procesu Incydentów bezpieczeństwa
  • Koordynacja dostawców, definiowanie oraz monitorowanie poziomu usług
  • Wsparcie wdrożenia i utrzymania norm ISO 27001

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa dla systemów Windows, Linux, urządzeń sieciowych i pocztowych
  • Podstawowa znajomość prawa oraz regulacji w obszarze Cyberbezpieczeństwa
  • Zdolności analityczne i nastawienie na znajdowanie optymalnych rozwiązań oraz usprawnień w bieżących procesach
  • Dobra organizacja pracy, ustalanie priorytetów oraz terminowe realizowanie zadań
  • Umiejętność budowania relacji w zespole oraz z dostawcami usług
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozumienie dokumentacji technicznej)

Mile widziana znajomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla systemów

  • Windows Server
  • Linux
  • Active Directory
  • Azure
  • Network Access Control
  • Proxy
  • Firewall

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • narzędzia pracy
  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.