Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Specjalista ds. Konfiguracji IT

Parametry oferty
Gdańsk, pomorskie (Polska)
aleja Grunwaldzka 472A
mid

Wymagane

Oracle Siebel CRM

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie prawidłowego funkcjonowania systemów Obsługi Sprzedaży i Klienta w ramach opracowanego katalogu usług oraz poziomów świadczenia usług;
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom Systemów Obsługi Sprzedaży i Klienta;
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów w zakresie Obsługi Sprzedaży i Klienta w ramach realizacji II linii wsparcia;
  • Wspieranie koordynacji prac wdrożeniowych realizowanych przez dostawców zewnętrznych oraz zespół wewnętrzny EITE;
  • Realizacja zadań związanych z analizą systemową dla zagadnień rozwojowych i utrzymaniowych;
  • Koordynacja prac dostawców zewnętrznych;
  • Kontakt z klientami nt. celów, statusu prac, zadań, efektów oraz rezultatów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze rozwoju i utrzymania Systemów Obsługi Sprzedaży i Klienta;
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz systemów;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania optymalnych rozwiązań;
  • Umiejętność koordynacji prac wdrożeniowych;
  • Znajomości systemu Oracle Siebel CRM;
  • Odpowiedzialność oraz dokładność;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Zgłoszenie powinno zawierać

  • życiorys zawodowy (CV)
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie;
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami;
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Partnerską atmosferę pracy;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Przesłanie Aplikacji
  • 2.
    Analiza CV
  • 3.
    Spotkanie Rekrutacyjne
  • 4.
    Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.
Jesteśmy Spółką wspierającą Grupę Kapitałową w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastruktury IT, świadczymy również usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji.
Jesteśmy też otwarci na nowe technologie oraz pomysły.

Tak się u nas pracuje