Blog
PGE Energia Ciepła S.A.

Specjalista ds. Koordynacji Usług ICT - serwis

Parametry oferty
praca stacjonarna
mid
Kraków, małopolskie (Polska)
Ciepłownicza 1

Wymagane

MS Office
MS Project
Jira
SAP
Webcon

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obszaru serwisu ICT w zakresie:
  • - rozliczania i weryfikacji dostarczanych usług przez dostawców sprzętu oraz oprogramowania,
    - opracowywania planu wymiany sprzętu ICT m.in. stacji roboczych, urządzeń wielofunkcyjnych, projektorów,
    - zarządzania standardem sprzętu, akcesoriów oraz oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych,
    - zarządzania oraz ewidencjonowania licencji dostarczanych dla użytkowników,
    - zarządzania baza CMDB sprzętu ICT,
    - zarządzania procesem odsprzedaży oraz likwidacji sprzętu komputerowego,
  • Koordynacja rozwoju i utrzymania systemów ICT i OT m.in. w zakresie:
  • - rozliczania i weryfikacji dostarczanych usług utrzymania systemów,
    - prowadzenia projektów zmian i wdrożeń systemów w obszarach ICT i OT,
    - inicjonowania i występowania, jako klient wewnętrzny w postępowaniach zakupowych/przetargowych,
    - nadzorowania dokumentacji systemów,
  • Bieżące raportowanie informacji o obszarze prowadzonych zmian drobnych i utrzymania.
  • Uczestniczenie w procesie kontroli jakości.
  • Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane: informatyczne.
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie z zakresu zarządzania aplikacjami biznesowymi w różnych środowiskach systemowych.
    • Umiejętność tworzenia wymagań biznesowych i technicznych dla nowych systemów.
    • Umiejętność zarządzania projektami/zespołami zadaniowymi.
    • Doświadczenie w zakresie prowadzenia prezentacji biznesowych.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
    Company Image

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce
    • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • program emerytalny
    • preferencyjne pożyczki
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • karty przedpłacone
    • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
    • dofinansowanie wypoczynku
    • wyprawka dla dziecka
    • paczki świąteczne
    • możliwość uzyskania uprawnień
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop

    PGE Energia Ciepła jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i jednym z największych pracodawców Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Jako Grupa Kapitałowa PGE inwestujemy w przyszłość - zarówno w odnawialne źródła energii, elektromobilność, start-upy, jak i w ciągły rozwój naszych pracowników. Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery pracowników. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!
    Kraków, Ciepłownicza 1, małopolskie (Polska)

    Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.