PwC

PwC

Specjalista ds. wsparcia IT

Parametry oferty
praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Polna 11
mid

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows

O projekcie

Jako Service Desk wspieramy już ponad 6 tysięcy osób w całym PwC Polska.
Tworzymy zgrany 17- osobowy team oraz regularnie współpracujemy z regionalnymi i globalnymi zespołami IT.
Aktualnie poszukujemy:
Specjalisty ds. wsparcia IT

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy pracownikom firmy w korzystaniu z zasobów informatycznych;
  • Wsparcie użytkowników w korzystaniu z programów i sprzętu komputerowego;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym;
  • Instalacja i konfiguracja komputerów dla pracowników firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w zespole IT Service Desk;
  • Znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego;
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów informatycznych;
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows 10;
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci komputerowej;
  • Znajomość oprogramowania biurowego i narzędziowego, np. G Suite, MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana obsługa Power BI.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów;
  • Jasna ścieżka rozwoju;
  • Wsparcie Buddy’ego w pierwszych tygodniach pracy;
  • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring doświadczonych osób;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Wstępna rozmowa z rekruterem
  • 2.
    Spotkanie techniczne
  • 3.
    Decyzja

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
PwC
PwC

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. or another PwC entity which runs a recruitment process - list of entities: https://www.pwc.com/gx/en/about/office-locations/poland.html, with its registered seat in Warsaw (00-633), Polna 11 Street, („PwC” or “we”) will be the controller of your personal data submitted in your application for a job. Your personal data will be processed for the purpose of performing a recruitment process for the job offered. If you give us explicit consent, your personal data will be also processed for participation in further recruitment processes conducted by PwC and sending notifications about job offers in PwC or job related events organized or with the participation of PwC such as career fair. A full information about processing your personal data is available in our Privacy Policy.