ITBoom Sp. z o.o.

Starszy Analityk Biznesowy

Parametry oferty
praca hybrydowa • praca stacjonarna
senior
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Bonifraterska 17

Wymagane

BPMN
UML
SQL
Swagger

Mile widziane

Azure DevOps

System operacyjny

Windows

O projekcie

KOGO SZUKAMY?
Osoby, która posiada umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Mającej wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejącej słuchać i budować relacje.

Twój zakres obowiązków

  • bierz udział w ustaleniach biznesowo-technicznych
  • modeluj procesy oraz twórz listy wymagań niezbędnych do realizacji zadań w projekcie
  • dbaj o poprawnie prowadzony proces analizy w zespole projektowym oraz kompletność i spójność danych
  • oszacowuj pracochłonność analizy i definiuj cele, zakresy, produkty i zadania analizy biznesowej
  • przygotowuj propozycje rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

Nasze wymagania

  • masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie z BPML i UML
  • znasz SCRUMa
  • chętnie optymalizujesz i usprawniasz procesy
  • znasz techniki i narzędzia analizy systemowej
  • znasz biegle pakiet MS Office (w szczególności Excel)
  • masz podstawową wiedzę z obszaru IT
  • potrafisz pracować w zespole
  • rozumiesz budżetowanie oraz estymacje czasochłonności procesu
  • znasz SQL
  • znasz Swaggera

    Mile widziane

  • znajomość Microsoft DevOps

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktscrum

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerlider technicznyarchitekttester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie do 24000 netto/FV
  • umowę B2B
  • pracę przy projektach „od A do Z”
  • fantastycznych ludzi, z którymi można wiele (a może i jeszcze więcej)
  • dofinansowanie szkoleń oraz kursów
  • pracę na miejscu lub w modelu hybrydowym- to Ty decydujesz 😉
  • możliwość skorzystania z płatnych dni wolnych
  • dofinansowanie karty Multisport
  • śniadania w biurze
  • strefa relaksu, szachy, bilard, planszówki oraz wyjścia integracyjne
  • długofalową współpracę (nie szukamy kogoś na chwilę).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa HR
  • 2.
    Rozmowa Techniczna
  • 3.
    Potwierdzenie warunków współpracy

ITBoom to ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Skutecznie rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów z całego świata i na ich podstawie tworzymy projekty. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, wspierając rozwój ich biznesu. Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, co przekłada się na długoletnią współpracę z naszymi partnerami i Klientami.
Jesteśmy zgranym i otwartym zespołem, który potrafi się wspierać, ale też rozśmieszyć. Razem potrafimy zdziałać cuda i rozwiązać niemal każdy problem. Świetnie razem pracujemy i mamy przy tym mnóstwo frajdy, ponieważ robimy to, co lubimy. Jako firma stawiamy na partnerstwo i wspólny rozwój, dzięki temu osiągamy nasze cele.