ver. 0.5.0
ALIOR BANK

ALIOR BANK

Systems Analyst

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

Kraków, małopolskie (Polska)

Pilotów 2

mid

Wymagane

REST
SOAP

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowej analizie wymagań biznesowych i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • projektowaniu api dla obsługi nowych i rozwoju istniejących rozwiązań,

  • współpracy z zespołem developerskim w procesie tworzenia oprogramowania,

  • parametryzacji produktów,

  • wsparciu procesu testowania wdrażanych rozwiązań,

  • analizie i badaniu przyczyn błędów

Nasze wymagania

  • zna cykl życia projektu informatycznego

  • posiada min. 1 rok doświadczenia na stanowisku analityk

  • posiada podstawową wiedzę dot. wytwarzania oraz testowania oprogramowania,

  • zna technologię REST, SOAP, formaty xml, json,

  • zna język angielski na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej,

  • ma rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • chętnie uczy się i zdobywa doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • opiekę mentorską,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
ALIOR BANK
ALIOR BANK

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).