ver. 0.3.0 [beta]
Team Leader IT
Empik S.A.

Empik S.A.

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Marszałkowska 104/122

expert

umowa o pracę • kontrakt B2B

pełny etat

Wymagane

microservices

Mile widziane

Agile
TDD
DDD

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Kogo szukamy?

Doświadczonego lidera IT - osoby, która świetnie czuje się pracując przy technicznych aspektach rozwoju produktu, ale również dba o budowę i rozwój silnych, zgranych zespołów. Kogoś, kto nie boi się wyzwań, jest optymistycznym liderem, dla którego partnerstwo biznesowo-technologiczne to „chleb powszedni”.

Otwieramy przed Tobą drzwi do rozwoju platformy Empik.com, wiodącego polskiego ecommerce. Twoją rolą będzie techniczna odpowiedzialność za jedną z domen biznesowych portalu (Java), wyznaczanie standardów i dzielenie się swoimi pomysłami oraz doświadczeniem z zespołem. Tu ograniczenia określamy sami, dlatego jesteśmy technologicznie otwarci na to, co dla nas najlepsze.

Na swoim stanowisku zaangażujesz się w realizację wizji niezależnych developerskich zespołów domenowych, dlatego bardzo liczymy na Twoją wiedzę z zakresu najlepszych praktyk deweloperskich, technologii i narzędzi które wesprą ten kierunek.

W EmpikTech sami tworzymy swoje środowisko pracy i bardzo zależy nam abyś do niego pasował/a. Dlatego poniżej zebraliśmy Twoje przyszłe zadania oraz dlaczego są dla nas ważne.

Twój zakres obowiązków

1. Ty i Twój zespół

Odpowiedzialność za pracę zespołu:

  • Tworzenie wizji rozwoju zespołu i dbałość o podążanie zgodnie z tą wizją (chcemy budować wartościowe zespoły);

  • Usprawnianie procesów wytwórczych / developerskich (nie chcemy stać w miejscu, bądź naszym liderem technicznym);

  • Odpowiedzialność za efektywność zespołu (szukamy osoby, która będzie świetnie znała swoje zespoły i da przykład swoją postawą);

  • Ustalenie ram i zasad gry 😉 w zespole.

  • Opieka nad zespołami - pomoc i feedback:

  • Dbanie o rozwój pracowników i zespołu (ludzie są dla nas ważni);

  • Rozwiązywanie problemów (chcemy tworzyć dobre środowisko pracy i usuwać szybko niedogodności);

  • Wsparcie zespołu w kwestiach technicznych (lubimy wspierać się doświadczeniem innych).

  • 2. Ty i Twoi partnerzy

    Partnerstwo z Product Ownerami i Scrum Masterami

  • Pomoc w układaniu priorytetów i identyfikacja potencjalnych ryzyk (wierzymy w mocne partnerstwo biznesowo-technologiczne);

  • Wsparcie w strategicznym budowaniu zespołu w oparciu o długofalową wizję produktu(stawiamy na produkty a nie projekty);

  • Współpraca w zakresie usprawnień dot. narzędzi, technik, procesów (są dla nas ważne: nauka, ciągły rozwój i podążanie w wyznaczonym kierunku)

  • Współpraca między-zespołowa

  • Współtworzenie strategii IT dla całego empik.com (jako zespoły jesteśmy od siebie zależni i Twoje zdanie będzie dla nas bardzo ważne);

  • Niwelowanie zależności technicznych pomiędzy zespołami i dążenie do usamodzielniania poszczególnych zespołów developerskich (wierzymy w odpowiedzialność za swój obszar i posiadanie narzędzi aby pracować efektywnie)

  • 3. Ty i Empik

  • Wsparcie organizacji w analizie pomysłów na wczesnym etapie (chcemy aby rekomendacja technologiczna pojawiała się na początku powstania produktu / inicjatywy);

  • Działanie w oparciu o dane. Aktywny udział w kreowaniu procesów na poziomie organizacji: priorytetyzacja, planowanie, realizacja (sami tworzymy dogodne środowisko pracy i wspólnie dbamy o jego rozwój)

  • Nasze wymagania

    • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu zespołów. Aktywne wsparcie, sprawna komunikacja i empatia;

    • Doświadczenie w projektach budowania aplikacji w architekturze mikrousług i integracji systemów;

    • Dobra znajomość narzędzi deweloperskich oraz procesów z zakresu architektury i wytwarzania oprogramowania (CI / CD);

    • Partnerskie podejście w relacjach ze współpracownikami, dbałość o realizację wspólnej wizji.

    • Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy w podejściu TDD, domain-driven design;

    • Wcześniejsze doświadczenie w roli developerskiej;

    • Praktyczne doświadczenie i znajomość metodyk Agile;

    • Znajomość zagadnień DevSecOps, w tym Infrastructure as a code, zagadnienia konteneryzacji i skalowania.

    Tak organizujemy naszą pracę

    Tak pracujemy

    wewnątrz organizacji / masz wpływ na wybór narzędzi i technologii / masz wpływ na produkt / koncentrujesz się na rozwoju produktu / scrum

    Tak pracujemy nad projektem

    • Clean Code

    • code review

    • statyczna analiza kodu

    • wzorce projektowe

    • DDD

    • TDD

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • program rekomendacji pracowników

    Empik S.A.

    Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując 19 milionów produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

    Tak się u nas pracuje

    Zgłaszam się

    Aplikuję do:

    Empik S.A.

    Empik S.A.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).