Blog
CERI International
Parametry oferty

brak widełek

umowa o pracę (pełny etat)

praca zdalna
manager
ważna jeszcze 18 dni
(do 25 cze)
dolnośląskie (Polska)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja, monitorowanie i kontrolowanie postępów prac na projektach: od etapu tworzenia testów manualnych po ich i wykonywanie
  • Implementacja działań testowych, strategii testowych, koncepcji testów, planów testów i przypadków testowych w ramach projektu
  • Zapewnienie, że wykonywane działania spełniają wymagania klienta i cele projektu
  • Organizacja i moderowanie spotkań, zapewnieniem sprawnej komunikacji związanej z testami i zadaniami w zespole projektowym
  • Ścisła współpraca z zespołem developerów
  • Zarządzanie defektami, raportowanie, eskalacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu testami
  • Znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk testowych
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim (poziom min. B2)
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level
  • Znajomość Agile
  • Umiejętność współpracy i komunikacji
  • Wysoka elastyczność i umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się środowiska pracy
  • Samodzielność i pro-aktywność

    Mile widziane

  • Certyfikaty ISTQB powyżej poziomu Foundation Level
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B1+

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

agile

Jeśli na myśl o nowych technologiach mocniej zaczyna bić Ci serce, z radością przywitamy Cię na naszym pokładzie!
Docenimy Twoje umiejętności sprawnego poruszania się po aplikacjach, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz chęć zdobywania nowej wiedzy. Odwdzięczymy się możliwością pracy w zespołach projektowych oraz wieloma ciekawymi wyzwaniami.
Company Image

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • kantyna i dofinansowanie posiłków
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • firma otwarta na osoby niepełnosprawne

CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Nieustannie uczymy się od siebie nawzajem, doceniamy zaangażowanie i pozytywne nastawienie. W każdym zespole czekają na Ciebie ludzie chętni do współpracy i dzielenia się wiedzą! Od 1996 roku wspieramy bankowość, budujemy zaufanie klientów i tworzymy zespoły, do których stale dołączają nowi pracownicy. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!
Wiemy, że początki bywają trudne – dołącz do nas, a wszystkiego Cię nauczymy! Z nami zdobędziesz pierwsze doświadczenie w bankowości, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz ścieżkę zawodową, czy szukasz nowych wyzwań. Praca w CERI pozwoli Ci także zadbać o Twój work – life balacnce.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Prosimy o załączenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez CERI International Sp z o o z siedzibą w Łodzi, przy ul Wersalskiej 6 zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji Wyrażam/Nie wyrażam (właściwe skreślić) zgody na przetwarzanie moich danych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Zostałem poinformowany, iż CERI International Sp z o o będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 /WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Potwierdzam, że zapoznałem się z ogólną klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji, gdzie zostałem poinformowany o moich prawach Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz na stronie www.ceri.pl/klauzulainformacyjna dane osobowe

Wybraliśmy dla Ciebie