Sii Sp. z o.o.

Tester Automatyzujący Java

Parametry oferty
praca zdalna • praca stacjonarna
Kraków, małopolskie (Polska)
Księdza Józefa Tischnera 8
mid

Wymagane

Java
Selenium WebDriver

Mile widziane

REST Assured

O projekcie

Nasze Centrum Kompetencyjne Testing jest jednym z największych ośrodków testowych w Polsce. Zostaliśmy wskazani przez British Testing Magazine i Computerworld jako najlepszy dostawca usług z zakresu testowania. Mamy ponad 200 lokalnych i międzynarodowych klientów. Realizujemy obecnie ponad 300 projektów. Mamy ponad 700 specjalistów realizujących testy manualne i automatyczne. Jeśli chcesz dołączyć do zespołów pracujących dla największych firm z branży finansowej, transportowej, farmaceutycznej, odzieżowej i spożywczej – aplikuj do Sii!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych
  • Tworzenie i rozwój frameworka testowego
  • Automatyczne testy UI w aplikacji webowej
  • Poprawa błędów w testach
  • Stała współpraca z zespołem developerskim i DevOpsowym

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku testera automatyzującego w JAVA
  • Znajomość Selenium WebDriver lub REST Assured
  • Znajomość REST
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Wyślij do nas swoje CV
  • 2.
    Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej
  • 3.
    Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb
  • 4.
    Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.