ver. 0.5.0
Soflab Technology Sp. z o.o.

Tester Oprogramowania

umowa o pracę, kontrakt B2B (pełny etat)

nie podano zarobków

praca zdalna

Katowice, śląskie (Polska)

Ligocka 103

mid

Wymagane

SQL
SOAP/REST
POSTMAN

System operacyjny

Windows
macOS
Linux

O projekcie

Interesują Cię zagadnienia związane z wydajnością systemów informatycznych, a może jesteś administratorem IT, który zamiast rozwiązywania problemów z wydajnością systemów będących pod Twoją opieką chciałby je wykrywać? Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i lubisz jak coś się dzieje, to zapraszamy do nas! Soflab Technology już od 2008 roku wspiera klientów wszystkich branż w obszarze jakości (Quality Assurance). Jesteśmy największą polską firmą działającą w tym zakresie, a testowanie to nasza pasja. Mamy na swoim koncie setki przeprowadzonych testów wydajności w różnej skali i ta liczba nieustannie rośnie. Chcemy, żeby aplikacje i systemy działały jeszcze szybciej i mniej zawodnie dlatego liczymy, że nam w tym pomożesz i razem z nami rozwiniesz własne umiejętności oraz karierę zawodową.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy analizie i planowaniu testów wydajności

  • Opracowywanie, uruchamianie i pielęgnacja skryptów wydajnościowych

  • Analiza danych z monitoringu

  • Identyfikowanie wąskich gardeł systemów podlegających testom

  • Współtworzenie raportów i rekomendacji z testów

  • Budowa środowisk uruchomieniowych i obciążeniowych on-prem oraz cloud

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w roli administratora lub Inżyniera IT/systemów lub w testach wydajności

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji wyników statystycznych

  • Jesteś komunikatywna/y i konsekwentna/y w dążeniu do celu

  • Szybka adaptacja i elastyczność nie są Ci obce

  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim (min. na poziomie B2)

  • Posiadasz podstawową znajomość komunikacji http oraz protokołów SOAP, REST, WebSocket

  • Znasz na poziomie podstawowym języki: JavaScript, Groovy, Bash, SQL

  • Mile widziane
  • Znasz narzędzia do testów wydajnościowych – JMeter lub inne

  • Znasz narzędzia ze stosu ELK (Kibana, Logstash, Beats)

  • Znasz zagadnienia z zakresu chmur obliczeniowych

  • Znasz serwery aplikacyjne (Apache, Tomcat, IIS, nginx, JBoss)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klientakoncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na produktagilescrumwaterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Dlaczego dobrze do nas dołączyć?

Jeśli dasz nam szansę, to my ze swojej strony również odwdzięczymy się tym, co mamy najlepszego: duże doświadczenie i ciekawe projekty, renomowani klienci, a także międzynarodowe środowisko i atrakcyjne benefity. Będziemy rozwijać Twoje kompetencje i mocne strony. Oferujemy Ci optymalny w Twojej pracy stack technologiczny, aby Twój wkład realnie wspierał Klientów i rozwijał Twoje kompetencje.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Szanujemy Twój czas, dlatego zazwyczaj proces rekrutacyjny ograniczony jest do jednego kompleksowego spotkania.

Standardowa rozmowa rekrutacyjna w SOFLAB to taka, która:

- pozwoli nam Cię lepiej poznać,

- umożliwi Tobie bliższe poznanie Firmy,

- odbywa się w przestrzeni wirtualnej za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams,

- składa się z trzech części - rozmowy ogólnej, sprawdzenia znajomości języka angielskiego oraz sprawdzenia wiedzy merytorycznej,

- trwa około godziny,

- jest doskonałym miejscem na Twoje pytania o wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o pracy w SOFLAB.

Wszyscy Kandydaci otrzymują od nas informację zwrotną po spotkaniu, standardowo w ciągu 14 dni.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Otwarty zespół, który pracował wspólnie nad niejednym projektem

  • Propozycje szkoleń ze stosownymi certyfikatami, które rozwiną Twoje umiejętności i karierę w taką stronę, w którą chcesz podążać

  • Twój rozwój nie jest nam obojętny - przygotuj się na to, że realizacja sprecyzowanych celów rozwojowych będzie skutkowała cyklicznymi podwyżkami i możliwością awansu

  • Rozwijanie ciekawych projektów w Polsce i za granicą, które zrobią z Ciebie doświadczonego i wszechstronnego testera

  • Praca z profesjonalistami na różnych środowiskach

  • Elastyczne podejście do formy współpracy

  • Z nami możesz pracować w 100% zdalnie, więc nie musisz się rozstawać z ulubionym fotelem, ale jeśli chcesz, możesz pracować z jednego z naszych biur w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach

  • Wsparcie $ dla nauki języka, opieki medycznej oraz Twojej formy sportowej

  • Darmowy dostęp do multimedialnej platformy streamingowej dla Ciebie i bliskiej Ci osoby

  • Wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

SOFLAB Technology to największa polska firma dostarczająca usługi w obszarze zapewniania jakości.Testujemy i doradzamy w zakresie rozwiązań IT we wszystkich branżach. Korzystamy z najnowszych technologii, narzędzi i urządzeń mobilnych.

Jesteśmy polską firmą, dostarczającą szeroki zakres usług w obszarze zapewniania jakości (Quality Assurance), Business Intelligence i cyberbezpieczeństwa.

Działając od 2008 roku, staliśmy się liderem na rynku zapewnienia jakości IT. Wyrośliśmy z testów oprogramowania, dlatego najważniejsze jest dla nas ciągłe doskonalenie jakości i skuteczności usług, aby dostarczać Klientom bezbłędne rozwiązania.

Jesteśmy w fazie mocnego rozwoju w wielu obszarach IT. Dołącz do nas, jeśli chcesz nam pomóc rozszerzyć zespół konsultantów.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Informacje dla Kandydata dotyczące przetwarzania danych osobowych: Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Soflab Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-568) przy ul. Ligockiej 103. Dane osobowe są przetwarzane na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Soflab Technology. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Kandydat, który aplikował na ofertę pracy w Soflab Technology Sp. z o.o. posiada prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania oraz ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenie skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: [email protected] używając adres email, który wskazałeś podczas rejestracji/składania aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.