ver. 0.5.0
OPONEO.PL S.A.

UX/UI Designer

umowa o pracę (pełny etat)

brutto / mies.

praca hybrydowa • praca stacjonarna

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie (Polska)

Podleśna 17

mid

Wymagane

Figma
Adobe XD

Mile widziane

Google Analytics
Adobe Photoshop

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych i rozwijanie istniejących projektów e-commerce B2C oraz B2B.

  • Analizowanie wymagań projektowych i potrzeb użytkowników.

  • Tworzenie prototypów na różnych poziomach szczegółowości.

  • Prowadzenie testów z użytkownikami.

  • Współtworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu.

  • Potrafisz w stopniu zaawansowanym wykorzystać w projektowaniu co najmniej jedno ze środowisk: Figma, Adobe XD, Axure.

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu testów z użytkownikami.

  • Samodzielność, dociekliwość i dokładność to Twoje atuty.

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności analityczne i silne poczucie empatii.

  • Jesteś otwarty na zdanie i opinie innych a potrzeby użytkownika stawiasz na pierwszym miejscu.

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i znasz metody warsztatowe.

  • Cechuje Cię solidne doświadczenie poparte portfolio z jasno określonym zakresem prac.

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej umożliwiającym zrozumienie w słuchaniu i czytaniu.

  • Mile widziane
  • Znajomość zagadnień z zakresu psychologii.

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym.

  • Znajomość HTML/CSS/JS.

  • Wcześniejsza praca w zespołach Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na produktagilescrumkanbanwaterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę w nieustannie rozwijającej się polskiej firmie.

  • Będziesz brał udział w projektach wyznaczających nowe trendy e-commerce.

  • Spotkasz pozytywną atmosferę w wyjątkowym zespole, na który możesz liczyć.

  • Oferujemy okazję do zdobywania nowych kompetencji.

  • Spotkasz się z poszanowaniem czasu prywatnego i potrzeb rodzinnych.

  • Będziesz mógł/a korzystać bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness.

  • Będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami).

  • Zapewniamy dodatki w postaci zniżek pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy, opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Tak się u nas pracuje